Podłogi wykonane z deski bambusa charakteryzują się wyjątkowym wyglądem

7 lipca, 2021 0 przez admin

Co położyć na podłogę w domu? Czy lepsza w tym wypadku będzie deska warstwowa, lakierowana, deska lita, olejowana, a być może ostatni hit jakim jest bambusowa podłoga? Podłogi wykonane z deski bambusowej charakteryzują się wyjątkowym wyglądem, oraz niespotykaną twardością. Unikatowe wybarwienia nadają wnętrzom nietypowego charakteru.

Bardzo wysoka jakość materiału zagwarantuje odbiorcy dużą satysfakcje z użytkowania podłogi bambusowej przez wiele lat. Podłogi są bardzo proste w montażu, zaś dzięki zastosowaniu ekologicznych środków konserwujących utrzymanie w dobrym stanie podłogi to przyjemność. Materiał do produkcji tej podłogi sprowadzany jest z plantacji fairtrade. Dzięki temu że materiał bambusowy charakteryzuje się wysoką gęstością a ponadto wytrzymałością, podłogi te są ponad 2 razy bardziej trwałe niżeli zwyczajne drewniane podłogi. Przy wykorzystaniu najnowszej technologii , która opiera się na pokryciu wszystkich desek kilkoma warstwami specjalnego lakieru, podłoga bambus odporna jest na ścieranie. Zarówno wyjątkowy design jak i trwałość podług bambusowych, to nie tylko i wyłącznie prawdziwa przyjemność dla Twoich stóp lecz również dla Twojego budżetu. Biorąc pod uwagę materiał wykorzystany do produkcji podłogi bambusowej, przy działaniu wilgoci materiał ciągle kurczy się albo rozszerza.

Dlatego warto zabezpieczyć ten materiał przed uszkodzeniami, stosując do tego adekwatne środki pielęgnacyjne. Deski bambusowe powinno się zabezpieczyć przed uszkodzeniami stosując w tym celu odpowiednie działania pielęgnacyjne jak na przykład usuwanie kurzy, czy piachu.